TWÓJ NOWY SKLEP

Sklep internetowy to podstawowe narzędzie pracy każdego handlowca, który chce rozpocząć swój biznes on line. Musi być na tyle łatwy w obsłudze by człowiek bez znajomości kodów HTML i zaawansowanej wiedzy IT mógł sobie bez problemu poradzić z jego obsługą. Od funkcjonalności sklepu zależy ilość sprzedaży generowana przez to własnie narzędzie, a co za tym idzie zysk jaki za sobą niesie.  

Twój Sklep

Do podstawowych funkcji Twojego nowego sklepu zaliczyć można:

płatności, faktury, programy rozliczeniowe, stany magazynowe, automatyczne naliczanie marży i podatku, baza danych do przechowywania informacji o kliencie, automatyczne kody promocyjne, pop up-y, subskrypcje, systemy mailingowe i marketingowe, systemy zapewniające ciągłość dostaw, automatyczne generowanie etykiet dostaw, CMS, odpowiednie i spersonalizowane regulaminy sklepu, czat, połączenie z mediami społecznościowymi, blog.   

Większość z wyżej wymienionych funkcji jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Twojego sklepu, chyba że nie posiadasz więcej niż 50 artykułów i tylko nimi handlujesz lub posiadasz niezmienna bazę tych samych klientów. Wówczas nie wszystkie procesy musza być zautomatyzowane, gdyż bez problemu wystawisz fakturę lub nadasz przesyłkę ręcznie.

Specjalizujemy się w budowaniu funkcjonalnych sklepów, które staną się narzędziem nie do zastąpienia. Wspomagamy naszych Klientów tak w początkowej fazie rozwoju biznesu jak i w późniejszych etapach. Istnieje również możliwość wykupienia u nas usługi administracji sklepowej, podczas gdy Ty zajmujesz się jedynie wysyłką towaru i przyjęciem płatności na swój rachunek bankowy. Więcej informacji otrzymasz dzwoniąc do naszego biura. Zapraszamy 

Pytania i odpowiedzi

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Jaki jest czas realizacji? 

Od momentu zgłoszenia i ustalenia szczegółów projektu potrzebujemy od 7-10 dni na jego realizację. Projekt zawiera wszystkie wymienione powyżej funkcjonalność plus darmowe wykonanie projektu Logo. Jeśli sklep nie jest duży czas realizacji wynosi od 4-7 dni. 

Co muszę dostarczyć?

W zależności od stopnia skomplikowania projektu, będziemy potrzebować informacji o ilości sprzedawanych produktów, kategorie sklepu, zdjęcia, ceny i opisy produktów (katalog produktów). Dane kontaktowe, informacje o zwrotach, wybraną kolorystykę, nazwę sklepu.  

Co jeśli projekt mi się nie spodoba?

Podczas realizacji projektu, przewidujemy ewentualne poprawki. Klient ma prawo do wprowadzenia zmian układu strony, kolorystyki, tekstów, kategorii sklepu i innych.

ZARZADZANIE SKLEPEM

Na życzenie Klienta świadczymy usługę zarządzania sklepem. Przy jej wykupieniu to my zajmujemy się całym procesem sprzedaży od złożenia przez Klienta zamówienia, poprzez dostarczenie Państwu odpowiedniej dokumentacji, zabezpieczeniem danych Klienta i przesłanie wszystkich potwierdzeń. 

Państwa jedynym zadaniem jest przesłanie do nas wcześniej opłaconej na Państwa rachunek bankowy akceptacji zamówienia, potwierdzenie jego realizacji i fizyczna wysyłka towaru.

OBSŁUGA KLIENTA

Dla naszych Partnerów krajowych i zagranicznych, którzy mają zbyt wiele na głowie aby odpowiadać na pytania swoich Klientów,  dodaliśmy do naszej oferty „Obsługę Klienta na Życzenie”. Można zatem zakupić u nas usługę telefonicznej, mailowej lub poprzez czat obsługi komunikacji z Klientem. Nasz wyspecjalizowany Zespół doradców, wspomoże sprzedaż, realizację zamówień i zwrotu towarów lub udzielanie informacji jakże wymagającej w obecnych czasach docelowej grupie odbiorców Państwa produktów. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.  +48 536-919-624  

NOWE USŁUGI
W ZASIEGU REKI

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Będziemy wdzięczni za podpowiedzi, z jakich usług chętnie Państwo skorzystacie. Już niebawem wprowadzamy nowe rozwiązania z zakresu Obsługi Klienta oraz systemów CRM i CMS.

Wpisz swój numer telefonu, a powiadomimy Cię sms-em, gdy nowe usługi zostaną w pełni zoptymalizowane.