You Tube Streaming

KURS OBS (2019) Dla Początkujących

Zaczynasz swoją przygodę ze streamingiem? Ten kurs jest zdecydowanie da Ciebie

Rating:
4/5
Rating:
4/5
Critic Rating:
4,5/5

szybki kurs
obs

Najlepszy i najszybszy kurs OBS do streaming-u i profesjonalnego nagrywania video jaki widziałem."

PRZYSPIESZONY KURS DLA STREAMINGOWCÓW, KTÓRZY NIE MAJA CZASU NA STUDIA FILMOWE, OBRÓBKĘ VIDEO I GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ

Podczas tego szybkiego kursu nauczysz się jak w łatwy i przystępny sposób ustawić i obsługiwać program do profesjonalnego nagrywania i streamingu, aby nagranie wyglądało jak kręcone w studio telewizyjnym. 

Jeśli jesteś profesjonalistą w swojej branży, czyli na przykład jesteś:
 
-recenzentem (gier, książek, kosmetyków itp)
-kucharzem
-prowadzisz wywiady
-prowadzisz webinary
-rozmawiasz z fanami
-trenerem
-szkoleniowcem
-coachem
-prowadzisz konferencje
-transmitujesz na żywo np. msze święte
-uczysz online
-transmitujesz na żywo sytuacje na giełdach
 
lub po prostu chcesz zaistnieć w mediach społecznościowych
ALE NIE JESTEŚ grafikiem, ani maniakiem komputerowym
Ten kurs jest dla Ciebie! Krótko i na talerzu podane wszystko, co trzeba wiedzieć/posiadać/umieć aby prowadzić profesjonalnie wyglądające transmisje na żywo w YouTube, Facebook i wszystkich innych serwisach umożliwiających transmitowanie.
 
Kurs stworzony jest dla zawodowców w swojej dziedzinie, którzy nie chcą tracić dwóch lat na naukę wszystkiego, co związane z grafiką komputerową, a potrzebują dla swojego biznesu zaistnieć w formie transmisji na żywo w internecie lub nagrać profesjonalny materiał filmowy. 
 
Nie musisz wiedzieć ABSOLUTNIE NIC o grafice, wszystko co jest dodatkowo potrzebne dostaniesz w formie plików do ściągnięcia, nie potrzebujesz żadnego programu graficznego- jedyne co potrzebne to sam OBS, czyli Open Broadcaster Studio- program do transmitowania na żywo. Wszystko inne dostaniesz w postaci „gotowca”

Kurs składa się z kilku 10 minutowych lekcji tematycznych oraz instrukcji w PDF, które przeprowadza Cię krok po kroku przez najważniejsze i niezbędne do realizacji dobrego video pojęcia i triki, które wykorzystasz z powodzeniem do swojego nowego kanału. 

  1. Zobaczysz jak ustawić światła, kamerę, mikrofon i tło ( stałe lub ruchome) by efekt był nieporównywalnie lepszy od obecnego i sprawiał wrażenie bardzo profesjonalnego pomimo, iż nie siedzisz w studio nagrań.
  2.  Pokażemy dokładne ustawienia samego programu, rozdzielczość ekranu, poziomu natężenia dźwięku, kasowania szumów itp.
  3. Zaprezentujemy najciekawsze możliwości i sposoby używania wstawek, przejść, wstawiania grafik, profesjonalnych napisów, stworzymy i wstawimy logo.
  4. Zobaczysz jak ustawiać czas przejść, jak na żywo wstawiać dodatkowe efekty dźwiękowe szybko i płynnie aby rozbawić czy przyciągnąć uwagę słuchacza na bieżąco. 
  5. Będziesz umiał jednym przyciskiem klawiatury manipulować efektami w taki sposób by nikt nie zauważył, że nie ma z Tobą profesjonalnej ekipy realizacyjnej. 
  6. Olśnisz swoich widzów świetnym montażem, fantastycznymi wstawkami z After Effects, będziesz potrafił na bieżąco wrzucać przegotowane wcześniej plansze z przezroczystością. Pokażemy Ci efekty wprost z sal kinowych, które sam będziesz umiał dobierać wstawiać, montować w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń i wedle własnej wizji i wyobraźni.

Tomasz K.

Na drugi dzień kręciłem swoje video. Dzięki!

Bezpieczne płatności on-line

NOWE USŁUGI
W ZASIEGU REKI

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Będziemy wdzięczni za podpowiedzi, z jakich usług chętnie Państwo skorzystacie. Już niebawem wprowadzamy nowe rozwiązania z zakresu Obsługi Klienta oraz systemów CRM i CMS.

Wpisz swój numer telefonu, a powiadomimy Cię sms-em, gdy nowe usługi zostaną w pełni zoptymalizowane.